sobota 9. června 2018

Mystic Mattes rtěnky a lip toppery popáté (Notoriously Morbid Cosmetics)

(The English version of this post is written in italics.)

Dnes mám pro vás pokračování swatchovacího seriálu o matných tekutých rtěnkách Mystic Mattes od Notoriously Morbid Cosmetics. Minulý naleznete zde. Tentokrát jde bohužel o již nedostupné limitky, alespoň mě ale nemůžete vinit z toho, že vás lákám k utrácení. ;) I když občas se tyhle rtěnky objevují v NM bazarové skupině a někdy ty populární odstíny dočasně vracejí do prodeje. Třeba tedy někdy v budoucnu budou ještě k dostání. Moc textu nečekejte, spíš se pohodlně usaďte a pokochejte se fotkami.

Here's another part of my Mystic Matte liquid lipsticks swatch series, you can find the previous one here. Sadly, this part is about discontinued limited edition shades, but at least you can't blame me for making you buy more stuff. ;) Although sometimes these shades pop up in the buy/sell/trade group and some popular shades are temporarily reintroduced for sale. So maybe they will be available for a while in the future. There won't be much to read, but enjoy the pictures!
Tohle je trio vytvořené exkluzivně pro členy jedné facebookové skupiny pro fanoušky indie značek:

This is a trio created exclusively for members of a certain Facebook group for fans of indie brands:


Zleva doprava: The Great Pumpkin, Give Up The Ghost a Tea Time.

From left to right: The Great Pumpkin, Give Up The Ghost and Tea Time.


The Great Pumpkin


The Great Pumpkin je sytá rajčatově červená s výrazným zelenozlatým leskem.

The Great Pumpkin is a rich tomato red with a strong goldengreen sheen.Give Up The Ghost


Give Up The Ghost je poloprůhledná vrstvitelná růžová s výrazným modrým leskem.

Give Up The Ghost is a semi-opaque layerable magenta with a strong blue duochrome.Tea Time


Tea Time je středně tmavá teplá hnědá. Měla mít světle měděný duochrom, ten ale na mně není vidět.

Tea Time is a mid-toned warm brown. It was supposed to have a copper sheen, but that doesn't show up on me.
Následuje mix různých barev měsíce a jiných limitek:

And now some colors of the month and other limited colors:


Zleva doprava: Solar Flare, Slay Bells, Sand & Sun, Creature Of The Night.

From left to right: Solar Flare, Slay Bells, Sand & Sun, Creature Of The Night.Solar Flare


Solar Flare byla oranžově korálová neonka s červenorůžovým leskem. Zrovna tenhle odstín mi moc nesedl, protože obsahuje hodně bílého pigmentu, takže trochu flekatí, docela dost vysušuje a má takový nepříjemný křídovitý finiš. Nakonec jsem si ji ale nechala, protože když se zhydratuje balzámem, vypadá pěkně.

Solar Flare was an orangey neon coral with a pinky red sheen. This shade didn't quite work out for me, cause it contained a lot of white pigment, so it's a bit patchy, quite drying and has an uncomfortable chalky finish. But in the end I didn't declutter it, cause it looks nice when I rehydrate it with a lip balm.Slay Bells


Slay Bells je sytá třešňově červená se zlatými třpytkami vydaná o Vánocích 2017. Jde o extra výraznou rudou, která na fotkách ani zdaleka neudeří do očí tolik jako v reálu.

Slay Bells is a rich cherry red with golden glitter (release for Christmas 2017). It's an extra vibrant red that is not nearly as vivid in pictures as in real life.Sand & Sun


Sand & Sun je jemná nafialovělá mauve se zlatým leskem.

Sand & Sun is a soft purply mauve with golden sheen.Creature Of The Night


Creature Of The Night je tmavě fialová s výrazným tmavě zeleným leskem. Takhle výrazný duochrom se na rtěnce jen tak nevidí.

Creature Of The Night is a dark violet with a strong dark green sheen. One of the strongest duochrome lipsticks I have ever seen.


A na závěr jeden lesk na rty a pět lip topperů:

And to conclude this post, one lip gloss and five lip toppers:
Fairy WingsMyslela jsem, že půjde o teplejší lesk, ale fialová převážila. Mám tyhle světlé lesky na rty ráda, hodí se, když mám nějaké hodně výrazné nebo tmavé líčení očí.

I thought this was gonna be a warm lip gloss, but the purple won. I love these sheer-colored glosses, cause they go nicely with vibrant or dark eyelooks.


A changeling topcoaty zleva doprava: Tears Of A Unicorn, Berserker, Leshy, Lycan, Siren.

Changeling topcoats from left to right: Tears Of A Unicorn, Berserker, Leshy, Lycan, Siren.

Snažila jsem se nanést je v silné vrstvě, aby byla pořádně vidět jejich barva, což ale nevypadá vždy úplně lichotivě. Jdou nanést i v přirozenější tenčí vrstvě.

I tried to apply them in stronger layer, so you can see the colors better, but it doesn't look very flattering most of the time (from closer look). However, you can apply them in a thinner, more natural layer as well.


Give Up The Ghost + Tears Of A Unicorn (namodralá duhová perleť / blueish rainbow pearl):Tea Time + Berserker (měděná / copper):Tea Time + Leshy (zelená / green):Sand & Sun + Lycan (stříbrná / silver):Sand & Sun + Siren (světle modrá / light blue):


Která barva se Vám líbí nejvíc?

Which color speaks to you the most?

Žádné komentáře:

Okomentovat