sobota 25. listopadu 2017

Rozbalovačka: Emporium Beauty Box - šampaňský listopad 2017 (Femme Fatale C.)

O víkendu na mě doma čekala listopadová krabička krásy Emporium Beauty Box od Femme Fatale Cosmetics, tak se spolu můžeme podívat, co bylo uvnitř. :)

Pro ty, co krabičku neznají, kopíruji základní info z předchozího článku:
 • vychází vždy jednou za dva měsíce, za rok tedy můžete obdržet 6 krabiček,
 • každá krabička obsahuje výběr z veganské a cruelty-free dekorativní kosmetiky, parfémů a péče o tělo v hodnotě cca 35 australských dolarů; vždy v ní najdete oční stíny, produkt na tváře, vzorky voňavek a pečujících produktů a jeden či dva produkty na rty od různých značek, které jsou k dostání exkluzivně jen v rámci předplatného nebo jde o vzorky teprve připravovaných produktů; laky na nehty v předplatném nenajdete, jejich mezinárodní letecká přeprava je problematická,
 • produkty v každé edici mají společné téma, které je ale volné a docela obecné, aby měli výrobci dostatek prostoru pro tvorbu,
 • k odběru se přihlašuje prostřednictvím PayPalu, který si každé dva měsíce strhne platbu sám z vašeho účtu; krabička se platí měsíc dopředu, aby měli dost času ji připravit pro všechny předplatitele - když se přihlásíte k odběru později než měsíc před vydáním dané edice, bude vám naúčtována až ta následující a tu aktuálně připravovanou edici nedostanete (např. teď se chystá lednová krabička, která se bude platit 1. prosince, když se přihlásíte po tomto datu, naúčtují vám až v únoru březnovou krabičku),
 • cena krabičky se liší podle bydliště předplatitele, základem je oněch 35 AUD + se přičte poštovné; evropské předplatné stojí 44 AUD, tedy něco přes sedm set korun (australský dolar je momentálně něco málo přes 16 korun, na měsíc to tedy vychází na necelé čtyři stovky),
 • neplatíte DPH ani clo, protože na krabičku automaticky píšou, že jde o dárek,
 • doručovací doba je jen jeden až dva týdny, krabička má být odeslána vždy prvního dne daného měsíce;
 • EBB není jako klasické mainstreamové krabičky krásy, tzn. nedostanete zboží vyšší hodnoty, než je jeho cena; to mi ale nevadí, protože jde o ručně vyráběné produkty malých značek a Femme Fatale mají na stránkách tolik výrobků různých prodejců, že jsem nikdy nevěděla, co si vybrat, takže jsem ráda, že to někdo udělá za mě a já takhle otestuji různé věci; navíc mě vždycky na krabičkách krásy nejvíc bavil onen prvek překvapení, za který si ráda připlatím.

Krabička byla opět krásně zabalená, včetně osobního poděkování:


Tématem této krabičky byly novoroční oslavy (sezónní témata vždycky dělají měsíc dopředu, aby se všechno stihlo doručit, než ty svátky přijdou; Vánoce už pokryly svými adventními kalendáři). To zjevně podle popisu znamená šampaňské na sto způsobů. :)


U každé krabičky mám radost i z nekosmetického obsahu. Z další kupy indie vizitek do mojí sbírky...


...a z přibalených sladkostí. Tentokrát jsme dostali karamely a velké lízátko. :D


A teď už k hlavnímu obsahu.


Nejprve jsem popadla největší kalíšek v krabičce, vzorek sprchovacího másla Bright + Bubbly od Obscūrus: "Světle růžové sprchovací máslo vonící omamnou směsí šampaňského a růží, jahod a malin. Ozdobené růžovými krystalky himalájské soli obalenými ve zlatém prachu. Coven Whip vytvoří nejvíce pěny, když se vtlačí do sprchovací žínky a vmasíruje do kůže."


Balzám na rty Champagne od ginger & waldo - veganský balzám na rty, překvapivě - s příchutí šampaňského. :D
Vzorek lesku na rty Fireworks od Eccentric Cosmetics: "studená fuchsiová s modrými mikrotřpytkami."


Oční stín I'll Just Do My Make-up & Stay In od Brija Cosmetics: "středně tmavá fialová mauve s měděným duochromem a měděnými/stříbrnými třpytkami."

Vzorek parfémového oleje Celebrate od Twisted Wonderland Perfumery: "přelité skleničky šampaňského, jahody v čokoládě a půlnoční ohňostroj."

Tuhé tělové mléko Shmancy Champagne of Epically Epic Soap Co.: "bublavé růžové šampaňské s čerstvou šťávou z granátového jablka, plátky broskve, likérem z černého rybízu a růžovým olejem absolute."

Oční stín White Wine in the Sun od Aromaleigh Cosmetics: "světlá teplá broskvová s měděnou září a zlatým/měděným třpytem".

Vzorek tekutého rozjasňovače Glitter Canon od Darling Girl Cosmetics: "průsvitný růžový základ s mnohobarevnými třpytkami na bázi slídy. Možno nosit samostatně nebo přes make-up. Naneste na lícní kosti, vnitřní koutky očí a vrchol rtů pro éterický jas".


_____________________________________________________

Tahle krabička vypadá na první pohled hodně povedeně, dostaly jsme dva oční stíny, lesk na rty, tekutý rozjasňovač, balzám na rty, nevšední vůni a dva netradiční pečující produkty. Už se těším, až vše vyzkouším. :) Když jsem si hledala e-shopy jednotlivých prodejců, tak jsem se zasekla tak na hodinu obdivováním všeho, co mají tyto značky v nabídce. Takže na odkazy klikejte jen na vlastní nebezpečí!3 komentáře:

 1. I want this subscription so, so bad!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. If you keep the eyeshadow from Aromaleigh Cosmetics could you swatch it? This box’s looks so good! 😀

   Smazat
  2. I have an article in the making. :) The photos are already done, I just need to write the text. :)))

   Smazat