Zdravím všechny své čtenářky, pokud mi tu tedy ještě nějaké zbyly. :)
Jak jste si asi všimly, blog si užívá prázdnin. Je tomu tak z několika důvodů: 1) mám pořád co dělat, hodně jsem jezdila po výletech a dovolených, chodila ven... zkrátka trávila čas jinak. 2) Mám pocit, že to tak má přes léto většina lidí, takže blogy stejně nikdo nečte (i když blogování jde podle mě k šípku celkově, všechno se přesouvá na youtube a instagram). A to samozřejmě snižuje motivaci psát. 3) Momentálně mě navíc trochu trápí moje hlava/oči, nevydržím se dlouho koukat do počítače. Ale jelikož se právě nudím doma s neidentifikovanou virózou, nahodila jsem sem aspoň tenhle článek.
Trochu jsem třídila svou kosmetickou sbírku a dala bokem věci, bez kterých se obejdu, resp. které nestíhám spotřebovat. Byla by přece škoda, kdyby se mi tu jen tak válely, nebo se dokonce zkazily. Pokud máte zájem, můžete je adoptovat. :) Tohle je první ze dvou giveaway, pečující, příští bude dekorativní. Ostatně dosáhla jsem 100.000 návštěv svého blogu, tak se to teď i hodí. :)
Všechny produkty, které může jedna z vás vyhrát, byly už otevřené, to mějte na paměti. Takže je na vás, zda vám to vadí nebo ne, nikoho do účasti nenutím. Většina produktů je ale skoro plná a žádný z nich samozřejmě není zkažený. Samozřejmostí je, že budou všechny očištěné, a např. z balzámů odstraním opotřebovanou vrstvu a vydezinfikuju je.